Neturi Dar Paskyros?

Rekomenduojami viršuje Naujausi viršuje Pigiausi viršuje Brangiausi viršuje. Atgal 1 2 3. Prenumeruokite musu naujienlaiški Užprenumeruodami naujienlaiški sutinkate su privatumo politika. Rekvizitai UAB Baldai1. Statybininku g. Spauda baro kede mus. Mokejimo metodai. Prisijungti su Facebook. Pasirinkimas neatitiko paieškos kriterijus. Savo sutikima galesite atšaukti bet kuriuo metu.

Tolkieno vardas amžinai irašytas i pasaulio fantastines literaturos istorija.

Daugiau informacijos. Žiureti daugiau. Menesio pasiulymas. Grožine literatura. Knygu klubo TOP prekes. Kaip tvirtino pats rašytojas, viskas prasidejo tada, kai sededamas Oksfordo auditorijoje nei iš šio, nei iš to jis paeme švaru popieriaus lapa ir užraše:. Tolkieno vardas amžinai irašytas i pasaulio fantastines literaturos istorija. Giliai po žeme, oloje, gyveno hobitas.

Ne kokioje bjaurioje, purvinoje, dregnoje skyleje, kur iš sienu kyšo slieku uodegos ir tvyro pelesiu tvaikas, ir ne sausame smeletame urvelyje, kur nera ant ko atsisesti nei ko sukrimsti: tai buvo hobito ola, vadinasi, irengta ištaigingai. Tolkienas – – anglu mokslininkas, viduramžiu folkloro specialistas, rašytojas, XX a.

Istorija apie nykštuku ir hobito Bilbo Beginso kelione nugaleti piktojo slibino Smogo ir atsikovoti proteviu brangenybiu remiasi pasaku motyvais, taciau papasakota su didžiu talentu. Patrauklia literaturines pasakos forma autorius piešia visai realu gyvenima, gerio ir blogio kova, smerkia pražutinga turto galia, teigia drasa ir ištikimybe draugui.

Prideti i krepšeli. I noru lentyna.

Sutinku Nesutinku. Elektroninis paštas. Neturi dar paskyros?Pamiršote savo slaptažodi? Login with your social account. Prisijungti su Facebook. Skip to the end of the images gallery. Skaityti ištrauka. Skip to the beginning jaunyste the images gallery. Prideti i krepšeli. I noru lentyna. Žiureti kaip Tinklelis Sarašas.

Ugnies liudininkas Lars Kepler.

Puslapis Dabar skaitote puslapi 1 Puslapis 2 Puslapis Rodyti daugiau. Rodyti puslapyje 12 24 36 Holivudo monstras iš Lietuvos Dailius Dargis. Prideti i krepšeli. Juodosios mafijos našles Dailius Dargis. Išparduota interneto knygyne. Hipnotizuotojas Lars Kepler. Smelio žmogus Lars Kepler. Ugnies liudininkas Lars Kepler. Triušiu medžiotojas Lars Kepler.

Paganinio kontraktas minkštas viršelis Žaidimu aikštele Lars Kepler.

Hipnotizuotojas minkštas Lars Kepler. Persekiotojas minkštas viršelis Lars Kepler. Ugnies liudininkas minkštas Lars Kepler. Smelio žmogus minkštas Lars Kepler. Paganinio kontraktas minkštas viršelis Žaidimu aikštele Lars Kepler. Persekiotojas Lars Kepler. Lars kepler knygos Prekes. Prekiu filtras Kategorija. Knygos Grožine literatura Detektyvai ir inygos. Tiksline grupe. Vaikams I kl.

Paaugliams ir jaunimui X kl. XI kl. XII kl. Viršelio tipas. Kietas Minkštas. Skaitytojai megsta. Rodos, kad JavaScript yra išjungta jusu naršykleje. Tam, kad turetumete geriausia patirti musu svetaineje, savo naršykleje ijunkite Javascript. Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai angl. Savo duota sutikima bet kada galesite atšaukti pakeisdami savo interneto naršykles nustatymus ir ištrindami irašytus slapukus.

Šie slapukai gali rinkti Jusu IP adreso duomenis. Šiais slapukais siekiame rinkti informacija apie tai, kaip musu interneto puslapio lankytojai juo naudojasi. Tai mums padeda tobulinti musu interneto puslapi ir padaryti ji kuo patogesni ir pritaikyta Jusu poreikiams. Šie slapukai mums leidžia palaikyti tiesioginio pokalbio funkcija, kuria galite susisiekti su mumis ir užduoti Jums aktualius klausimus apie musu sutelktinio finansavimo platforma, joje esancius projektus.

Mažosios bendrijos steigimas internetu yra greiciausias ir pigiausias steigimo budas.

Šiu slapuku pagalba galime operatyviai atsakyti i Jusu turimus klausimus bei palaikyti ryši su Jumis. Internetu MB steigimas trunka darbo dienas, o pas notara apie savaite. Naudodamiesi musu pagalba, Jus užtruksite apie 1 valanda. Mažosios bendrijos steigimas internetu yra greiciausias ir pigiausias steigimo budas. Jums tereikes sugalvoti imones pavadinima ir su elektroniniu parašu vienam susitikimui atvykti pas mus. Mes atliksime visus steigimo veiksmus už Jus ir užsakysime antspauda.

Mažosios bendrijos steigimas pas notara užtrunka šiek tiek ilgiau nei internetu, be to yra brangesnis del notaro mokesciu. Steigiant MB pas notara paruošime visus steigimo dokumentus, suorganizuosime susitikima su notaru ir kartu su Jumis pristatysime dokumentus i Registru centra. Jums tereiks sugalvoti MB pavadinima ir pateikti kitus imones steigimui reikiamus duomenis.

Mažosios bendrijos MB juridine forma buvo sukurta m. Jos atidarymo ir veiklos vykdymo salygos buvo suformuotos taip, kad paskatintu smulkiojo ir vidutinio verslo pletra Lietuvoje, palengvintu pacio verslo vystyma. Mažoji bendrija puikiai tinka smulkiajam, šeimos verslui vykdyti, ar užsiimti papildoma veikla jau turint nuolatini darba.

Taip pat dažnai pasigirsta nuomoniu ir apie tai, kad mažoji bendrija buvo sukurta kaip išsigelbejimas individualiu imoniu savininkams individualiu imoniu savininkai visiškai atsako už verslo rizika savo turtu, o MB neatsako, bet MB kaip ir individualiai imonei nereikia istatinio kapitalo, be to MB turi kitu panašiu veiklos supaprastinimo salygu kaip ir individuali imone.

Ko gero geriausias budas isteigti Mažaja bendrija yra tai daryti internetu. MB atidarymo procesas elektroniniu budu yra tikrai greitas ir nereikalaujantis iš steigejo papildomu išoriniu veiksmu pvz. Tam tereiks el. Visa steigimo procedura vykdoma tiesiog registru centro elektronineje sistemoje – tai galima padaryti visiškai net neišeinant iš namu. Mažosios bendrijos steigimas pas notara yra sudetingesnis procesas.

Nepaslaptis, kad notarai reikalauja daug daugiau dokumentu, reikalingu MB iregistravimui, pas notarus yra eiles, todel ir pati dokumentu peržiura dažnai užtrunka savaite ar net ilgiau, be to, galutiniam steigimui tenka prisistatyti i notaro biura, o tai atima daug laiko. Žinoma, yra atveju, kai be notarinio steigimo savininkas neišsisuks – pavyzdžiui, kai reikalingi specifiniai istatai, arba busimos bendrijos savininkai yra ne Lietuvos pilieciai ir jie neturi lietuviško asmens kodo.