Pagal Kartu Su Klientu Parengta Projekta

Praktiškai kiekvienas musu statomas namas kuriamas kartu su busimais savininkais ir tai mus džiugina, nes pagrindinis musu tikslas – kurti namus, kuriuose klientai jaustusi patogiai. Namu projektai paruošiami per viena darbo diena. Musu nuosava projektavimo sistema leis paruošti Jusu projekta per viena darbo diena.

Ypac greitai atliekame ir nameliu gamybos darbus – ištisus metus gyventi tinkama medini nama dažniausiai pagaminame per 6 savaites, o toki nama musu komandai pastatyti užtrunka – iki 2 savaiciu. Garantuojame aukšciausia darbu ir medžiagu kokybe kiekviename gamybos etape.

Kokybiško namo statyboms svarbus procesai pradedami dar kertant ir medinis namas džiovinant mediena, todel, vadovaudamiesi ilgamete patirtimi, meeinis namelius naudojame Norvegijos šiaureje augancia mediena, kuri atšiauraus klimato deka pasižymi puikiomis izoliacinemis savybemis. Klijuotos medienos savybes lemia ne tik i gamykla patenkanti medžiaga, bet mediniw profesionalus jos paruošimas, todel kiekviena medinis namas lenta musu darbuotojai apžiuri bei pašalina visus medinis namas trukumus.

Atrinkus panašios išvaizdos lentas, šios specialiu spaustuvu suklijuojamos i rasta, o tuomet pradedama medinio namo gamyba. Pagal kartu su klientu parengta projekta, musu gamykloje klijuoti rastai medinis namas pažangiomis mašinomis tiksliai supjaustomi i medines sijas. Atsižvelgiant i tai, kad ne tik statome, bet ir gaminame nameliu statyboms reikalingas dalis, galime garantuoti aukšciausia statiniu kokybe, kartu pasiulydami Jums geriausia medinio namelio kaina. Pasirupiname aukšciausios medlnis durimis ir langais.

Mums rupi aukšta gamybos kokybe, todel savo vasarnamiams gamykloje idedame iš klijuotos medienos pagamintus langus ir duris. Jie turi puikius parametrus, nes gaminami iš tos naams medienos kaip ir namas, todel yra medinis namas. Nesvarbu, ar isigijote dideli vasarnami, ar sodo nameli, džiaugsites šiltais, užpildytais kokybišku stiklo paketu, vandeniui nepralaidžiais aukšciausios kokybes mediniais langais, kuriuos galesite darineti keliomis kryptimis, bei sandariomis, puikia šilumos izoliacija pasižyminciomis durimis.

Atliekame visus darbus – nuo statybu pradžios nams pabaigos. Tai, kad medinia statybininku brigada specializuojasi butent mediniu namu statyboje, tampa dideliu privalumu atliekant ivairius statybu namass – musu klientams nereikia ieškoti medinis namas specialistu, o mes galime užtikrinti visapusiška statinio kokybe. Tinkamos finansuoti išlaidos turi buti išvardytos pagal išlaidu stogo keitimas, o keitimxs pateikiamos kaip bendra stogo keitimas.

Beasbescio šiferio stogo dangai isigyti – vieno kvadratinio metro 1m2 keitimmas plotui uždengti su persidengimu dangos fiksuotasis ikainis yra 5,92 Eur už 1 m2.

Apskaiciuodamas beasbescio šiferio stogo dangos isigijimo išlaidoms reikalinga suma, pareiškejas stogo dangos fiksuotaji ikaini, nustatyta vienam kvadratiniam metrui, daugina iš stogo dangos ploto su persidengimu, nurodyto Asbesto turinciu gaminiu kiekio apskaiciavimo ataskaitoje arba kitame savivaldybes administracijos išduotame ir patvirtintame dokumente, kuriame stogo keitimas stogo su asbestine danga plotas.

Plieninei cerpiu imitacijos stogo srogo stogo keitimas – vieno kvadratinio metro 1m2 stogo plotui uždengti su persidengimu dangos fiksuotasis ikainis yra keutimas Eur už 1 m2.